رزرو هتل هیلتون بسفر استانبول

hotel hilton bosphorus istanbul

هتل هیلتون بسفر استانبول در شمار هتل های 5 ستاره استانبول قرار دارد و در مرکز شهر واقع شده و از به منظر تنگه بسفر نزدیک است و تنها 5 دقیقه از میدان تکسیم می گذرد. این هتل در فضای باز ، باغ های سبز زیبا، حمام سنتی ترکی و 6 رستوران و بار را دارا است . ایستگاه متروی Taksim در 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و ایستگاه متروی Osmanbey در فاصله 13 دقیقه

قرار دارد. این هتل دارای 500 اتاق مجزا ( استاندارد – دیلاکس- سوپریوم – سویت ) میباشد .

امکانات اتاق ها

Hilton Istanbul Bosphorus دارای اتاق های روشن و بالکن هایی با باغ و یا منظره تنگه بسفر است. اتاق های مجلل که هر اتاق دارای پنجره های بزرگ، حمام مرطوب است. امکانات بهداشتی و سرویس 24 ساعته چای و قهوه و مینی بار از دیگر امکانات اتاق ها است.

امکانات هتل

غذاهای Cantonese و Szechuan در رستوران Dragon، رستوران های هوای آزاد و منظره ای از منظره طبیعت خدمت می کنند. غذاهای منطقه ای مانند غذاهای دریایی و گوشت گاو در رستوران Terrace Bosphorus سرو می شود. Veranda Bar & Terrace یکی از بهترین دیدارهای بسفر را با دکوراسیون جدید خود دارد و از باغ های سرسبز هتل است. مهمانان همچنین می توانند به رستوران دباب هند بسفروس مراجعه کنند. منوها و صندلی های کودکان نیز در هتل ارائه می شوند. Lalezar Meyhanesi با ارائه مفهوم ترانه ترکی، انواع غذاهای انتخابی و غذاهای ترکیه را تهیه می کند. موسیقی زنده نیز می تواند در جمعه ها لذت ببرید.

در فضای باغ سر سبز هتل استخر رو باز قرار دارد.باشگاه بهداشتی گسترده هیلتون استانبول بسفروس 24 ساعته است و امکانات تنیس و مسابقات راکتبله و کلاس های ایروبیک ارائه می دهد. حمام ترکی دارای 2 سونا، 2 اتاق بخار و ماساژ است. Hilton Istanbul Bosphorus همچنین گزینه های سرگرمی و امکانات برای مهمانان جوان را شامل می شود، از جمله یک باغ با زمین های بازی برای کودکان نوپا و بچه ها، و اقلام مختلف شامل گرم کننده های بطری و واگن های کودک.

موقعیت مکانی

این هتل تنها 10 دقیقه پیاده روی از منطقه ی خرید مد روز Nisantasi با فروشگاههای مارک لوکس، فروشگاه های طراح، رستورانها و کافه های مجلل و کافه های پر جنب و جوش است. همچنین بیمارستان های متعددی در این نزدیکی وجود دارد: بیمارستان Acibadem Taksim تنها 650 متر است، Clinicana Transplant مو و جراحی زیبایی 800 متر است و فرودگاه بین المللی آتاتورک 12.4 کیلومتر فاصله دارد و فرودگاه استانبول 29.2 مایل فاصله دارد.

 

Hilton Istanbul Bosphorus از 1 اوت 2009 از میهمانان خود استقبال می کند.

hotel hilton bosphorus istanbul

hotel hilton bosphorus istanbul

hotel hilton bosphorus istanbul

hotel hilton bosphorus istanbul

hotel hilton bosphorus istanbul

hotel hilton bosphorus istanbul