امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

-بهترین-وسیله-برای-حمل-و-نقل-در-استانبول-ترکیه.jpg

هنگام تفکر در مورد سیستم حمل و نقل عمومی پر ازدحام استانبول ترکیه که تقریبا همیشه شلوغ است،قایق های حمل و نقل عمومی استانبول احتمالا لذت بخش ترین راه برای سفر از یک سوی شهر استانبول به آن سوی شهر میباشند. از این به بعد با حضور گروه های موسیقی و خوانندگان در این کشتی های حمل و نقل عمومی سفرهای مسافران تور استانبول متنوع تر خواهد بود.

دیدن نوازندگان گیتار و خوانندگان در کشتی ها رایج بوده است. با این حال در برنامه ریزی جدید فضای بیشتری به آنها اختصاص داده شده است تا هنر خود را به اجرا بگذارند. در حال حاضر از 25 گروه موسیقی با حضور 63 خواننده و نوازنده ثبت نام به عمل آمده که در مسیرهای بشیکتاش به کاراکوی،کادیکوی به امینونو،جزایر شاهزادگان و... برای سرگرمی بیشتر مسافران و گردشگران تور استانبول فعالیت میکنند.

نوازندگان با انواع سازهای ویولن،فلوت نی،گیتار و... هنر خود را به ارمغان می آگذارند. آقای گولر مدیر کل یکی از موسسات فرهنگی استانبول گفت: از گروه های موسیقی ثبت نام به می آید و دوره های لازم را میگذرانند و سپس فعالیت خود را آغاز میکنند. همچنین این نوازندگان جز صحنه های متنوع فرهنگی استانبول محسوب میشوند. مسافران تور استانبول که میخواهند در آرامش و سکوت سفر نمایند نیز سرویس هایی در نظر گرفته شده است.